69641
Book
In basket
Decyzyjne systemy zarządzania / red. nauk. Jerzy Kisielnicki, Jan Turyna. - Warszawa : Difin, 2012. - 544 s. : il., wykr. ; 23 cm.
Księgozbiór czytelni: : Zarządzanie
Bibliogr.
Streszczenie: W publikacji omówiono kluczowe zagadnienia w projektowaniu Decyzyjnych Systemów Zarządzania z punktu widzenia istniejących doświadczeń jak i przewidywanych kierunków rozwoju zastosowań współczesnych metod i narzędzi wspierających procesy podejmowania decyzji. Ta interdyscyplinarna książka składa się z sześciu następujących części: pojęcia, projektowanie i procesy decyzyjne, informacyjne wspomaganie DSZ, narzędzia tego wspomagania, otoczenie DSZ i wreszcie ocenę i doskonalenie DSZ.
Availability:
Czytelnia
Copies are only available in the library: sygn. I-19962/Czyt. (1 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliogr.
Summary, etc.
W publikacji omówiono kluczowe zagadnienia w projektowaniu Decyzyjnych Systemów Zarządzania z punktu widzenia istniejących doświadczeń jak i przewidywanych kierunków rozwoju zastosowań współczesnych metod i narzędzi wspierających procesy podejmowania decyzji. Ta interdyscyplinarna książka składa się z sześciu następujących części: pojęcia, projektowanie i procesy decyzyjne, informacyjne wspomaganie DSZ, narzędzia tego wspomagania, otoczenie DSZ i wreszcie ocenę i doskonalenie DSZ.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again