69422
No cover
Article
In basket
Badania i rozwój gaśniczych systemów hybrydowych / Paweł Wolny, Norbert Tuśnio // W: Tendencje Rozwojowe w Zwalczaniu Pożarów : referaty konferencji : Kraków, 30-31 maja 2017 / [redaktor Mariusz Ziółko] ; Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Szkoła Apirantów PSP w Krakowie, Techmo. - Kraków : Wydawnictwa AGH, copyright 2017. strony 77-82 b5615446x.
Sygnatura: P-2023/1.
Streszczenie: W artykule przedstawiono wszystkie występujące na rynku rozwiązania hybrydowe, do jakich udało się dotrzeć autorom, a także rozwiązanie, które w powszechnym rozumieniu pojęcia "hybryda" powinno być za takie uznane, ze względu na skład czynników gaśniczych w proporcjach 50/50 gazu obojętnego i mgły wodnej.
Notes:
General note
Sygnatura: P-2023/1.
Summary, etc.
W artykule przedstawiono wszystkie występujące na rynku rozwiązania hybrydowe, do jakich udało się dotrzeć autorom, a także rozwiązanie, które w powszechnym rozumieniu pojęcia "hybryda" powinno być za takie uznane, ze względu na skład czynników gaśniczych w proporcjach 50/50 gazu obojętnego i mgły wodnej.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again