68740
No cover
Book
In basket
Współpraca policji z organami wojewódzkiej administracji rządowej i samorządu terytorialnego w zakresie kreowania polityki bezpieczeństwa / dr Paweł Pochodyła // W: Zarządzanie bezpieczeństwem na poziomie lokalnym : materiały z konferencji, Zamość, 25 czerwca 2010 r. : praca zbiorowa / opracowanie i redakcja Marek Gąska ; Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu. Zamość : Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego, 2011. strony 160-173 b27022602.
Sygnatura: B-455/Czyt.
Streszczenie: W świetle obowiązujących przepisów status instytucji policyjnych uległ wzmocnieniu. Wzmocnienie to polega na względnym uniezależnieniu się instytucji policyjnych od organów władzy rządowej i samorządowej w województwie, a tym samym od organizacji politycznych. Jednak na kreowanie regionalnej polityki bezpieczeństwa na wszystkich szczeblach samorządu terytorialnego ma wpływ także układ sił politycznych kierujący strukturami administracji rządowej i samorządowej.
Notes:
General note
Sygnatura: B-455/Czyt.
Summary, etc.
W świetle obowiązujących przepisów status instytucji policyjnych uległ wzmocnieniu. Wzmocnienie to polega na względnym uniezależnieniu się instytucji policyjnych od organów władzy rządowej i samorządowej w województwie, a tym samym od organizacji politycznych. Jednak na kreowanie regionalnej polityki bezpieczeństwa na wszystkich szczeblach samorządu terytorialnego ma wpływ także układ sił politycznych kierujący strukturami administracji rządowej i samorządowej.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again