68740
No cover
Book
In basket
Bezpieczeństwo lokalne w obszarze działalności straży miejskiej / mgr Waldemar Wieprzowski // W: Zarządzanie bezpieczeństwem na poziomie lokalnym : materiały z konferencji, Zamość, 25 czerwca 2010 r. : praca zbiorowa / opracowanie i redakcja Marek Gąska ; Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu. Zamość : Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna im. Jana Zamoyskiego, 2011. strony 180-194 b27022602.
Sygnatura: B-455/Czyt.
Streszczenie: W zależności od lokalnych od specyfiki lokalnych problemów, straż miejska wypełnia również inne zadania związane z bezpieczeństwem lokalnym. Czyni to we współpracy z Policją oraz innymi podmiotami powołanymi do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Straże miejskie bardzo aktywnie włączają się do realizacji wielu programów prewencyjnych, w szczególności skierowanych do dzieci i młodzieży. Czynnie propagują w środowiskach dzieci i młodzieży wzory bezpiecznych zachowań i postaw.
Notes:
General note
Sygnatura: B-455/Czyt.
Summary, etc.
W zależności od lokalnych od specyfiki lokalnych problemów, straż miejska wypełnia również inne zadania związane z bezpieczeństwem lokalnym. Czyni to we współpracy z Policją oraz innymi podmiotami powołanymi do ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Straże miejskie bardzo aktywnie włączają się do realizacji wielu programów prewencyjnych, w szczególności skierowanych do dzieci i młodzieży. Czynnie propagują w środowiskach dzieci i młodzieży wzory bezpiecznych zachowań i postaw.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again