69647
No cover
Book
In basket
Technologie teleinformatyczne a Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy oraz system państwowego ratownictwa medycznego / Jan Zych // W: Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy w latach 1995-2015 : postępy organizacyjno-prawne, logistyczne i taktyczno-ratownicze / redakcja naukowa Jerzy Konieczny, Maciej Schroeder. Inowrocław, Warszawa, Poznań, Garmond Oficyna Wydawnicza, 2015. strony 367-377 .
Sygnatura: P-1897/1, P-1897/2, P-1897/3, P-1973/1.
Streszczenie: W artykule zaprezentowano wybrane technologie teleinformatyczne, które wpływają istotnie na organizację i funkcjonowanie wielu elementów KSRG oraz PRM. Syntetycznie omówiono zalety wdrożenia łączności cyfrowej i chmury obliczeniowej. Zaprezentowano nowe kierunki wsparcia akcji ratowniczych i poszukiwawczych bazująca np. na aplikacjach typu Layar. Na treść artykułu wpłynęła również dyskusja jaka aktualnie toczy się na temat nowej ustawy o ochronie ludności.
Notes:
General note
Sygnatura: P-1897/1, P-1897/2, P-1897/3, P-1973/1.
Summary, etc.
W artykule zaprezentowano wybrane technologie teleinformatyczne, które wpływają istotnie na organizację i funkcjonowanie wielu elementów KSRG oraz PRM. Syntetycznie omówiono zalety wdrożenia łączności cyfrowej i chmury obliczeniowej. Zaprezentowano nowe kierunki wsparcia akcji ratowniczych i poszukiwawczych bazująca np. na aplikacjach typu Layar. Na treść artykułu wpłynęła również dyskusja jaka aktualnie toczy się na temat nowej ustawy o ochronie ludności.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again