68969
Book
E-book
In basket
Bibliografia, netografia, wykaz aktów prawnych i norm strony 531-561.
Zawiera: Założenia badawcze // Ratownictwo w Polsce. Istota i główne uwarunkowania // Podmioty ratownictwa w ujęciach klasycznym i rozwojowym // Od hierarchii do sieci w badaniach nad ratownictwem // Sieć jako sposób poznania naukowego // Założenia teorii sieci w bezpieczeństwie // Koncepcja sieci w ratownictwie // Koncepcja sieci w ratownictwie a problemy współczesności.
Streszczenie: (...) założeniem Autora jest opracowanie i zaprezentowanie teorii pomagającej lepiej, dogłębniej zrozumieć czym ratownictwo jest w swojej istocie i jakie mechanizmy w nim funkcjonują oraz jakie zbiory oddziaływań determinują to funkcjonowanie. Realizacja powyższego wymaga skupienia się na wielu zagadnieniach powiązanych ze sobą w mniejszym lub większym stopniu. Znalezienie złotego środka w przedmiotowej sprawie, między teorią a praktyką, jak zauważa Autor, pozwoli, iż formułowana koncepcja sieci w ratownictwie będzie nosiła znamiona teorii naukowej oraz pozwoli rozwiązać problemy natury praktycznej. [z recenzji prof. dr hab. Romualda Kalinowskiego]
Media files:
Availability:
Wypożyczalnia
There are copies available to loan: sygn. W-1127/15, W-1127/14, W-1127/12, W-1127/11, W-1127/10, W-1127/9, W-1127/8, W-1127/4 (8 egz.)
Czytelnia
Copies are only available in the library: sygn. W-1127/2 Czyt., W-1127/1 Ratownictwo (2 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliografia, netografia, wykaz aktów prawnych i norm strony 531-561.
Formatted contents note
Założenia badawcze // Ratownictwo w Polsce. Istota i główne uwarunkowania // Podmioty ratownictwa w ujęciach klasycznym i rozwojowym // Od hierarchii do sieci w badaniach nad ratownictwem // Sieć jako sposób poznania naukowego // Założenia teorii sieci w bezpieczeństwie // Koncepcja sieci w ratownictwie // Koncepcja sieci w ratownictwie a problemy współczesności.
Summary, etc.
(...) założeniem Autora jest opracowanie i zaprezentowanie teorii pomagającej lepiej, dogłębniej zrozumieć czym ratownictwo jest w swojej istocie i jakie mechanizmy w nim funkcjonują oraz jakie zbiory oddziaływań determinują to funkcjonowanie. Realizacja powyższego wymaga skupienia się na wielu zagadnieniach powiązanych ze sobą w mniejszym lub większym stopniu. Znalezienie złotego środka w przedmiotowej sprawie, między teorią a praktyką, jak zauważa Autor, pozwoli, iż formułowana koncepcja sieci w ratownictwie będzie nosiła znamiona teorii naukowej oraz pozwoli rozwiązać problemy natury praktycznej. [z recenzji prof. dr hab. Romualda Kalinowskiego]
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again