67247
Book
In basket
Nowość od: 15.12.2020
Zarządzanie : wybrane kwestie / Tadeusz Oleksyn. - Wydanie pierwsze. - Warszawa : Difin, 2020. - 254 strony : ilustracje, fotografie ; 24 cm.
Księgozbiór czytelni: : Zarządzanie
Wypożyczalnia: można wypożyczyć sygn. I-22210; Zarezerwuj egzemplarz (1 egz.)
Czytelnia: tylko na miejscu sygn. I-22208/Czyt.; (1 egz.)
Bibliografia, netografia strony 247-251.
Zawiera: Istota i różne rozumienia zarządzania; co w nim jest najważniejsze? // Rządzenie państwem i zarządzanie publiczne // Zarządzanie w sektorze przedsiębiorstw – wybrane kwestie.
Streszczenie: Książka z założenia nie jest kompleksowym podręcznikiem akademickim na temat zarządzania ani tym bardziej poradnikiem. Ma charakter monografii i koncentruje się na wybranych kwestiach – uniwersalnych i – jak się wydaje – szczególnie ważnych obecnie. Jest też próbą refleksji nad różnymi filozofiami zarządzania oraz poszukiwania tego, co w zarządzaniu najważniejsze i ponadczasowe. Publikacja jest przeznaczona dla ludzi interesujących się zarządzaniem i zarządzających. Może być użyteczna dla praktyków zarządzania, którzy chcą porównać swoje wizje zarządzania z przemyśleniami wybitnych teoretyków i praktyków. Zapewne może też być pomocna w zrozumieniu tego, co naprawdę jest ważne w zarządzaniu przez ludzi, którzy poznali już smak pracy, a teraz dochodzą do zarządzania. Może być użyteczna w zgłębianiu zarządzania przez studentów, zwłaszcza na kierunku zarządzanie – bardziej pewnie na studiach II i III stopnia niż I stopnia. Może będzie inspirująca dla polityków i osób interesujących się polityką; polityka to także zarządzanie – tyle że w szerszej skali. [za Wydawcą]
Availability:
Wypożyczalnia
There are copies available to loan: sygn. I-22210 (1 egz.)
Czytelnia
Copies are only available in the library: sygn. I-22208/Czyt. (1 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliografia, netografia strony 247-251.
Formatted contents note
Istota i różne rozumienia zarządzania; co w nim jest najważniejsze? // Rządzenie państwem i zarządzanie publiczne // Zarządzanie w sektorze przedsiębiorstw – wybrane kwestie.
Summary, etc.
Książka z założenia nie jest kompleksowym podręcznikiem akademickim na temat zarządzania ani tym bardziej poradnikiem. Ma charakter monografii i koncentruje się na wybranych kwestiach – uniwersalnych i – jak się wydaje – szczególnie ważnych obecnie. Jest też próbą refleksji nad różnymi filozofiami zarządzania oraz poszukiwania tego, co w zarządzaniu najważniejsze i ponadczasowe. Publikacja jest przeznaczona dla ludzi interesujących się zarządzaniem i zarządzających. Może być użyteczna dla praktyków zarządzania, którzy chcą porównać swoje wizje zarządzania z przemyśleniami wybitnych teoretyków i praktyków. Zapewne może też być pomocna w zrozumieniu tego, co naprawdę jest ważne w zarządzaniu przez ludzi, którzy poznali już smak pracy, a teraz dochodzą do zarządzania. Może być użyteczna w zgłębianiu zarządzania przez studentów, zwłaszcza na kierunku zarządzanie – bardziej pewnie na studiach II i III stopnia niż I stopnia. Może będzie inspirująca dla polityków i osób interesujących się polityką; polityka to także zarządzanie – tyle że w szerszej skali. [za Wydawcą]
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again