69405
Book
In basket
Katastrofy budowlane / Jacek Szer. - Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2018. - 205, [1] strona : fotografie, mapy, wykresy ; 24 cm.
Księgozbiór czytelni: : Budownictwo
Bibliografia, netografia, wykaz norm na stronach 201-[206].
Streszczenie: Niniejsza publikacja stanowi kompleksową analizę przyczyn powstania oraz skutków katastrof budowlanych. Co ważne, została opracowana na podstawie informacji dostępnych w rejestrze katastrof prowadzonego w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego i oparta o dane statystyczne z długiego okresu, z terenu całej Polski. Aby jak najlepiej zobrazować skutki katastrof, Autor posłużył się wieloma przykładami, w tym tymi najdramatyczniejszymi. Wskazał przy tym najważniejsze czynniki ryzyka w działalności budowlanej i rekomendacje skutecznych działań prewencyjnych.
Media files:
Availability:
Wypożyczalnia
There are copies available to loan: sygn. I-21263 (1 egz.)
Czytelnia
Copies are only available in the library: sygn. I-21262/Czyt. (1 egz.)
Notes:
Bibliography, etc. note
Bibliografia, netografia, wykaz norm na stronach 201-[206].
Summary, etc.
Niniejsza publikacja stanowi kompleksową analizę przyczyn powstania oraz skutków katastrof budowlanych. Co ważne, została opracowana na podstawie informacji dostępnych w rejestrze katastrof prowadzonego w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego i oparta o dane statystyczne z długiego okresu, z terenu całej Polski. Aby jak najlepiej zobrazować skutki katastrof, Autor posłużył się wieloma przykładami, w tym tymi najdramatyczniejszymi. Wskazał przy tym najważniejsze czynniki ryzyka w działalności budowlanej i rekomendacje skutecznych działań prewencyjnych.
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again